MÖBLER / Bord / Sybord 11698367
nr 1169 8367
Sybord
1800-tal, mahogny, längd: 58 cm, djup: 46 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:19:08
100 kr
150 kr